Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-12-28

„Baldų garantas“ UAB vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią „Baldų garantas“ UAB renka ir kaupia ir kaip ją naudoja vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais, konkrečiai Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR).

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis adresu info@baldugarantas.lt.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kurią jie dalijasi ir (arba) renka „Baldų garantas“ UAB. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, renkamai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė. Atskiri komunikacijos, užsakymų, partnerių kanalai vadovaujasi savo išskirtinėmis privatumo politikos sąlygomis, su kuriomis svečiai turi susipažinti patys ir individualiai, nes kiekvienu atveju sąlygos gali kisti.

Partneriai ir kanalai

„Google“ ir „Meta“ yra reklamos kanalai su kuriais jūsų duomenys ir informacija yra dalinamasi. Duomenys yra koduojami ir siunčiami automatiškai. Šio proceso metu tiesiogiai „Baldų garantas“ UAB neturi galimybių sekti ir matyti individualių žmonių ir jų veiklos, nes informacija yra nuasmeninta ir matomi tik bendri jų skaičiai. Šie duomenys yra saugomi ne ilgiau nei dvejus metus nuo paskutinio Jūsų prisijungimo prie savo svetainės dienos arba paskutinio svetainės aplankymo (atsižvelgiant į tai, kuri data bus vėlesnė). Šis informacijos sekimas svarbus dėl svetainės saugumo, jos funkcijų veikimo ir žmonių, kurie lankosi svetainėje ar susisiekia su mumis patogaus paslaugų prieinamumo. 

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame

Asmeninė informacija, kurią jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus aiškios ir suprantamos, kai paprašysime pateikti savo asmeninę informaciją.

Jei susisieksite su mumis tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos siuntėte mums, ir bet kokią kitą informaciją, kurią pasirinkote pateikti.

Kai kreipiatės į mus, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius elementus kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Renkamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

 • Tvarkyti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
 • Gerinti, suasmeninti ir išplėsti mūsų svetainę
 • Suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine
 • Kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
 • Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, teikti jums atnaujinimus ir kitą su svetaine susijusią informaciją, rinkodaros ir reklamos tikslais
 • Siųsti jums el. laiškus
 • Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui ir saugumui

Žurnalo failai

„Baldų garantas“ UAB laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos internetinių svetainių talpinimo įmonės tai daro ir dalį dar atlieka ir internetinių svetainių talpinimo paslaugų analizės įmonės. Žurnalo failais renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia informacija, kurią galima asmeniškai identifikuoti. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje, rinkti demografinę informaciją gerinant paslaugas, saugumui ir jų kokybę.

Slapukai ir žiniatinklio švyturiai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, „Baldų garantas“ UAB naudoja „slapukus“. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų nuostatas, ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį, keičiant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad esate visiškai informuoti apie visas savo teises į duomenų apsaugą. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

 • Teisė susipažinti – Jūs turite teisę reikalauti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.
 • Teisė ištaisyti – Jūs turite teisę reikalauti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, Jūsų nuomone, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra nepilna.
 • Teisė ištrinti – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis.
 • Teisė apriboti tvarkymą – Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymą.
 • Teisė nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.
 • Teisė į duomenų perkeliamumą – Jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai Jums.

Jei pateikiate užklausą, turime vieną mėnesį atsakyti į jums. Jei norite pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis adresu info@baldugarantas.lt.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioriteto dalis – vaikų apsauga naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus tikrinti vaikų veiklą internete, dalyvauti joje ir (arba) stebėti ir suteikti patarimus.

„Baldų garantas“ UAB sąmoningai nerenka jokios Asmens identifikavimo informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis adresu info@baldugarantas.lt ir mes dėsime visas pastangas, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime šiame puslapyje paskelbdami naują privatumo politiką. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@baldugarantas.lt.